Ağız ve diş sağlığı ve diş estetiği halkımızın bilinç seviyesi ve estetik değerlere verdiği değer artıkça giderek genel sağlık içinde hak ettiği ve olması gerektiği önem seviyesine ulaşmaktadır.

Dişler vücudumuz içinde bağımsız birer organ değildir. Kan ve lenf dolaşımıyla tüm dolaşım sitemine bağlı, hem estetik hem fonksiyon açısından yeri geldiği zaman tüm organizmanın çalışmasını engelleyebilecek ayrı düşünülmesi ve ihmal edilmesi ciddi sağlık problemlerine neden olabilecek birer parçamızdır.

O yüzden herkes düzgün aralıklarla dişlerini kontrol ettirmeli ve diş hekiminin verdiği önerilere uymalıdır.  Asla dişle ilgili bir problemi görmezden gelmemelidir.

Ayrıca araştırmalarla ispat edilmişti ki düzgün ve sağlıklı dişlere sahip bireyin kendine ait özgüveni ve kişiye toplum tarafından verilen değer de daha yüksek olacaktır.

Doğa Dental olarak Ankara Ümitköy, Çayyolu, Yaşamkent bölgesinde yer alan lokalizasyonumuzla İmplant, Ortodonti, Gömük Diş Çekimi, Porselen Protezler, Diş Beyazlatma, Kanal Tedavisi gibi tüm genel diş hekimliği  konularında gerek hastalarımızı tedavi ederek gerek ağız sağlığı konusunda eğitim vererek gerekse yönlendirerek toplumda diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunmak istiyoruz.